SIXTUS RELAX BALSAM

SIXTUS RELAX BALSAM
BALSAM DO MASAŻU SPORTOWEGO

Producent: 

Pojemność: 100 ml, 500 ml

 

Kod produktu: S4420 / S4427

 

Balsam regenerujący  zmęczone mięśnie po intensywnym wysiłku (lekko chłodzący) dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych. Specjalna, przyjazna dla skóry kompozycja naturalnych i czystych roślinnych olejków eterycznych i tłuszczów, orzeźwia, odświeża, pobudza i regeneruje zmęczone mięśnie i ciało.

Powoduje lepsze ukrwienie mięśni. Doskonale relaksuje, przywraca skórze właściwą wilgotność.

Stosowanie: zewnętrznie.

Znakomite efekty uzyskuje się stosując preparat bezpośrednio po kąpieli lub saunie.Balsam wykonany jest m.in. na bazie olejków eterycznych sosny karłowatej, świerku, arniki górskiej,  sosny syberyjskiej, lawendy, rozmarynu i tłuszczów (marmota - świstaka).

Skład: woda, Caprilic/Capic Trigliceride (substancja tłuszczowa z roślin), olejek z tłuszczu świstaka, olejek zw słonecznika zwyczajnego, mentol, limonen, linalol (alkohol alifatyczny), olejek z jodły syberyjskiej, wyciąg z kwiatów arniki górskiej, olejek lawendowy, olejek z trawy cytrynowej, olejek z dzikiej cytryny, z dzikiej róży, olejek z owoców cytrusowych, olejek bergamotowy, z szałwi lekarskiej, kamfora, olejek z palczatki szczetnej, czysty olejek z miru zwyczajnego, olejek z rozmarynu lekarskiego, olejek z mięty  pieprzowej, sosny górskiej (kosedrzewiny), ekstrakt z agropyronu, C14-22 Alcohols (emulgator), nikotynian tokeferolu, geraniol.