SIXTUS BEINVITAL GEL S4420

SIXTUS BEINVITAL GEL
ŻEL NA ZMĘCZONE NOGI

Producent: 

Pojemność: 100 ml

 

Kod produktu: S4420

 

Beinvital Gel poprawia mikrokrążenie nóg przynosząc natychmiastową ulgę. Zmniejsza objawy niewydolności nóg (uczucie ciężkości i zmęczonych nóg). Dzięki zawartym w swoim składzie czystych olejków eterycznych z pomarańczy, eukaliptusa, lawendy i aloesu eliminuje obrzęki i mrowienie, poprawia ukrwienie skóry i mięśni, powodując zmniejszenie bólu i złagodzenie stanów zapalnych.

Stosowanie: zewnętrznie.

Niewielką ilość żelu nanieść na skórę i lekko wmasować , w miejsce odczówania dolegliwości (bólu). Żel daje efekt chłodzenia, co sprzyja uczuciu natychmiastowej ulgi i lekkości nóg.

Nie pozostawia tłustych plam.

Skład: woda, dezodorant alkoholowy, aloes zwyczajny, olejek ze skórek pomarańczy,poliizobutylen, olejekz nasion wiesiołka dwuletniego, mięty pieprzowej, perfumy, alantoina, olejek eteryczny z mandarynki (citrus reticulata), polisorbat 20, olejek z lawendy wąskolistnej,ekstrakt z olejku z eukaliptusa gałkowego, polyacrylate-13, olejek z palczatki cytronellowej, olejek z szałwi muszkatołowej, olejek z rozmarynu lekarskiego, geraniol, kwas cytrynowy (cytrynian srebra), fosforan sodu, olejek z liści goździków, citronelol, eugenol, kumaryna, cynamon, alkohol cynamonowy, hydroksycitronellal.