SIXTUS THERMO BALSAM S4160

SIXTUS THERMO BALSAM
KREM ROZGRZEWAJĄCY DO STÓP

Producent: 

Opakowanie: 100 ml

 

Kod produktu: S4160

 

Wrażliwe stopy potrzebują ciepła. Wysoce skuteczna formuła naturalnych wyciągów z alpejskich ziół z nawilżającym olejkiem z wiesiołka i alantoina zawarte w THERMO BASAMIE wspomagają krążenie krwi, utrzymują stopy w cieple oraz chronią wrażliwą skórę.

Balsam doskonale sprawdza się w trakcie długich zimowych wędrówkach (niskich temperaturach), w trakcie uprawiania sportów zimowych (biegi i skoki narciarskie), obciążeniach spowodowanych uprawianiem sportu czy pracą zawodową.

Przeciwdziała powstawaniu grzybicy stóp.

Stosowanie: zewnętrznie.

Przed uprawianiem sportu (w przypadku zimnych stóp) należy wmasować w stopy niewielką ilość kremu. Nie powoduje zaczerwień na skórze !

Skład: woda, olejek z nasion słonecznika zwyczajnego, olejek hybrydowy, wiesiołek dwuletni, lanolina, akrylan sodowy, olejek z trawy cytrynowej, olejek z nasion jodły syberyjskiej, limonen, olejek lawendowy (hybrydowy), fenoksyetanol, alantoina, ekstrakt z korzenia perzu alpejskiego, olejek z trawy cytrynowej, olejek z pomarańczy gorzkiej i słodkiej, chlorofil, salicylan metylu, olejek z liści pogostemonu, olejek z lawendy wąskolistnej, olejek polisorbat 80, szałwia lekarska, linalool, alkohol cetearylowy, palimitynian cetylu, coco-glucoside (poliglukozyd), ekstrakt z żywokostu lekarskiego, undecylenamid z oleju liści eukaliptusa, mirystynian izopropylu, citronelol z pomarańczy, denat alkoholowy, etyloheksylogliceryna, ekstrakt z pelargonii bluszczoistnej, citral, geraniol, olejek z jałowca meksykańskiego.

 

 

POWRTÓT