ADVANCED ULTIMATE COMPRESSION ANKLE SUPPORT UP5170

ULTIMATE PERFORMANCE
ADVANCED ULTIMATE COMPRESION
ANKLE SUPPORT
STABILIZATOR KOMPRESYJNY KOSTKI

Producent: 

 

Cena: 129,90 zł brutto

Kod produktu: UP5170

 

Uniwersalny kompresyjny stabilizator nadający się zarówno do celów sportowych - chroni i usztywnia staw skokowy, jak i rehabilitacyjnych - pomaga w leczeniu uszkodzonych lub nadwyrężonych stawów (wiązadeł). W produkcji stabilizatora wykorzystano technologię stref kompresji, przydatną w  leczeniu bolesnych stanów urazowych w okolicy kostki. Jej konstrukcja - strefy kompresji, poprawia (zwiększa) krążenie krwi w obrębie kostki, minimalizuje wibracje i mikro urazy podczas wysiłku fizycznego, zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji.

W stabilizatorze zastosowano elastyczny pasek zapinany na rzep (zapinany w kształt ósemki ) dający równomierne usztywnienie, oraz poczucie dodatkowej ochrony. Podwyższony stan daje dodatkową stabilizacje stawu skokowego. Konstrukcja bez szwów zapobiega powstawaniu podrażnień i otarć. Zastosowany materiał posiada wysokie właściwości oddychające, idealnie dopasowuje się do kształtu kostki, pozwala na pełen zakres ruchu.

Stabilizator polecany jest osobą aktywnym fizycznie (np. biegających), a także osobą w starszym wieku w przypadku "problemów" z kostką. Dokładne dopasowanie do stopy zabezpiecza przed kontuzjami stawu zapewniając komfort przez cały dzień.

Wsparcie:

  • Poziom 1: Podstawowy
  • Poziom 2: Średni
  • Poziom 3: Pro
  • Poziom 4: Ostateczny

Zastosowanie:

  • przy bólach kostki, skręceniach i zapaleniach ścięgien, zwichnięciach
  • podczas rehabilitacji po kontuzjach, przyspieszenie regeneracji
  • podczas zawodów i profilaktycznie

ADVANCED ULTIMATE COMPRESSION ANKLE SUPPORT UP5170

Parametry: materiał:  70% nylon, 30% spandex (antybakteryjny), można stosować w połączeniu z obuwiem

Rozmiar:

 

rozmiar S M L XL
rozmiar buta Euro 39 - 42 42 - 44.5 44.5 - 47 47 - 49
rozmiar buta UK 6 - 8 8 - 10 10 - 12 12 -14

 

Uwaga: stosować tylko w ciągu dnia z przerwami tak aby zapewnić właściwy przepływ krwi, w opakowaniu znajduje się jeden stabilizator (pasuje na prawą i lewą kostkę)

 

 

POWRÓT