ADVANCED ULTIMATE COMPRESSION ACHILLES SUPPORT w/ GEL PAD UP5188

ULTIMATE PERFORMANCE
ADVANCED ULTIMATE COMPRESION
ACHILLES SUPPORT W/ GEL PAD
STABILIZATOR KOMPRESYJNY KOSTKI

Producent: 

 

 

Kod produktu: UP5188

 

Uniwersalny kompresyjny stabilizator nadający się zarówno do celów sportowych - chroni i usztywnia staw skokowy i stopy, jak i rehabilitacyjnych - pomaga w leczeniu uszkodzonych lub nadwyrężonych stawów (wiązadeł), zapewniający równomierne wsparcie - stabilizację całej kostki.

Stabilizator posiada wewnętrzną podkładkę żelową, która umieszczona jest w taki sposób, aby zapewniać ukierunkowane wsparcie ścięgna Achillesa, a odpinany elastyczny pasek zapinany na rzep umożliwia regulację nacisku, równomierne usztywnienie, oraz poczucie dodatkowej ochrony.

W produkcji stabilizatora wykorzystano technologię stref kompresji, przydatną w  leczeniu bolesnych stanów urazowych w okolicy kostki. Jej konstrukcja - strefy kompresji, poprawia (zwiększa) krążenie krwi w obrębie kostki, minimalizuje wibracje i mikro urazy podczas wysiłku fizycznego, zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji.

Podwyższony stan daje dodatkową stabilizacje stawu skokowego. Konstrukcja bez szwów zapobiega powstawaniu podrażnień i otarć. Zastosowany materiał posiada wysokie właściwości oddychające, idealnie dopasowuje się do kształtu kostki, pozwala na pełen zakres ruchu.

Stabilizator polecany jest osobą aktywnym fizycznie (np. biegających), a także osobą w starszym wieku w przypadku "problemów" z kostką. Dokładne dopasowanie do stopy zabezpiecza przed kontuzjami stawu zapewniając komfort przez cały dzień.

Wsparcie:

  • Poziom 1: Podstawowy
  • Poziom 2: Średni
  • Poziom 3: Pro
  • Poziom 4: Ostateczny
 

ADVANCED ULTIMATE COMPRESSION ACHILLES SUPPORT w/ GEL PAD UP5188

 

ADVANCED ULTIMATE COMPRESSION ACHILLES SUPPORT w/ GEL PAD UP5188

Zastosowanie:

  • przy bólach kostki, skręceniach i zapaleniach ścięgna Achillesa, zwichnięciach, czy innych urazach kostki i stopy
  • podczas rehabilitacji po kontuzjach, przyspieszenie regeneracji
  • podczas zawodów i profilaktycznie, do noszenia przez cały dzień

Parametry: materiał:  40% nylon, 30%  TPR gel, 24% spandex (antybakteryjny), można stosować w połączeniu z obuwiem.

 Rozmiar:

 

rozmiar S/M L/XL XXL
rozmiar buta Euro 38 - 42 42 - 46 46 - 49
rozmiar buta UK 5 - 8 8 - 11 11 - 14

Uwaga: stosować tylko w ciągu dnia z przerwami tak aby zapewnić właściwy przepływ krwi, w opakowaniu znajduje się jeden stabilizator (pasuje na prawą i lewą kostkę).

 

POWRÓT