ETHICSPORT ARGININA ACTIVE POWER

 
 

ETHICSPORT
ARGININA ACTIVE POWER

Producent: 

Opakowanie: 135 g
( 90 kapsułek x 1500 mg )

 

Kod produktu: ES001

 

ARGININA ACTIV POWER to innowacyjny produkt dla sportowców z wysoką dawką argininy w postaci alfa-ketoglutaranu w połączeniu z cytruliną, witaminą B12 i cynkiem. Aktywna moc produktu przeznaczona jest dla sportowców którzy potrzebują siły, szybkości i wytrzymałość. Produkt jest niezwykle czysty, gwarantuje najwyższą jakość.

Arginina jest jednym z najważniejszych aminokwasów w ludzkim ciele. Bierze udział w metabolizmie białek mięśniowych, wspomaga przepływ krwi do mięśni podczas wysiłku fizycznego, zwiększa wytwarzanie hormonu wzrostu.

Cytrulina podobnie jak arginina jest popularnym składnikiem suplementów diety z grupy „no-boosterów” czyli preparatów mających na celu zwiększenie produkcji tlenku azotu.  Związek ten nie tworzy białek ustrojowych, ale ma inne ciekawe funkcje m.in. uczestniczy w cyklu mocznikowym i tym samym wpływa na proces neutralizacji toksycznego amoniaku uwalnianego podczas metabolizmu innych aminokwasów.

Witamina B12 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia zmęczenia i znużenia. Cynk  wpływa na prawidłowy poziomu testosteronu we krwi. Produkt nie zawiera glutenu, dlatego nadaje się również dla osób cierpiących na celiakię.

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Sposób użycia:  3 tabletki dziennie, najlepiej między posiłkami. Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek na około 1 godzinę przed treningiem i 1 tabletkę przed snem.

Skład: alfa-ketoglutaran l-argininy (AKG), substancja wypełniająca: celuloza; L-cytrulina DL-jabłczan, glukonian cynku, środki przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; witamina B12 (cyjanokobalamina)

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT