ETHICSPORT PROSINTECH

 
 

ETHICSPORT
PROSINTECH

Producent: 

Opakowanie: 108 g
( 120 kapsułek x 1350 mg )

 

Kod produktu: ES041

 

Dla harmonijnego i prawidłowego rozwoju tkanki mięśniowej wymagana jest zróżnicowana obecność wszystkich niezbędnych aminokwasów.

Aminokwasów egzogennych EAA (są niezbędne do ponownego budowania tkanki) organizm nie może syntetyzować samodzielnie, muszą więc być dostarczone w pożywieniu w przeciwieństwie do kwasów endogennych - DAA.

U osób uprawiających sport - poddanych dużemu wysiłkowi, katabolizm białek jest większy i dlatego wymagają dostarczenia organizmowi większej ilości składników odżywczych - większej ilości białka o wysokiej wartości biologicznej celem uniknięcia utraty beztłuszczowej masy mięśniowej. Jednym z typowych objawów niedoboru EAA jest brak "wzrostu" masy mięśniowej, problemy ze skórą, paznokciami i włosami. PROSINTECH to produkt dostarczający aminokwasy egzogenne (EAA), witaminy i cynk.

Witamina B6 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu. Cynk wspomaga syntezę białek i prawidłowy metabolizm węglowodanów.  Jest to doskonały produkt dla osób które chcą zmaksymalizować syntezę białek, schudnąć bez utraty masy mięśniowej oraz poprawić stan skóry, paznokci i włosów. Nie zawiera glutenu.

PROSINTECH® dostarcza organizmowi wszystkie niezbędne aminokwasy w połączeniu z kofaktorami metabolicznymi, aby zoptymalizować ich metabolizm i szybkość wchłaniania. Aminokwasy w PROSINTECH® są wysoce biodostępne i niezbędne do syntezy białek.

Wskazania: PROSINTECH® jest skutecznym suplementem dla osób przeprowadzających intensywne treningi, które są podatne na katabolizm białek mięśniowych i optymalizują regenerację i syntezę białek w celu promowania wzrostu mięśni, tj. sportowców zaangażowanych w intensywne treningi wytrzymałościowe lub siłowe. PROSINTECH® jest również wskazany w przypadku stosowania niskokalorycznej diety, której celem jest kontrola masy ciała, wspieranie mięśni i unikanie beztłuszczowej masy ciała.

Stosowanie: Zaleca się dawkę 2-3 tabletki dziennie, zgodnie z potrzebami EAA. Maksymalna porcja: 5 tabletek na dobę.

Składniki: chlorowodorek L-lizyny, L-metionina, L-Leucyna, L-walina, L-izoleucyna, wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, L-treonina, L-fenyloalanina, L-tryptofan, L-histydyna, : Krzem dwutlenkowy, stearynian magnezu, L-cystyna, kwas L-glutaminowy, tlenek cynku, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), skrobia, glicerol, wypełniacz: dwutlenek tytanu.

 

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT