ETHICSPORT RAMTECH COMP

 
 

ETHICSPORT
RAMTECH COMP

Producent: 

Opakowanie: 158 g / 468 g
( 120 / 360 kapsułek  x 1300 mg )

Cena: 79,00 / 179,00 zł brutto

Kod produktu: ES034 / ES035

 

RAMTECH COMP zawiera dużą dawkę aminokwasów rozgałęzionych wysokiej jakości BCAA (tabletka 1 g) + Beta-alanina (75 mg na porcję) i B6, B12. Został zaprojektowany specjalnie dla sportów wytrzymałościowych i siłowych, zwalcza kwas mlekowy (mleczan), chroni mięśnie przed katabolizmem (jeśli stosowany przed treningiem) pomaga szybciej się regenerować (po użyciu), "odżywia" mięśnie.  Witaminy z grupy B (B6 i B12) przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie. Witamina B6 przyczynia się również do prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu.

RAMTECH COMP nie zawiera glutenu, dlatego nadaje się również dla osób cierpiących na celiakię.

RAMTECH COMP przeznaczony jest dla sportowców zmagających się z dużymi obciążeniami fizycznymi. Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz powoduje  maksymalne skrócenie czasu regeneracji mięśni.

Stosowanie:
Maksymalna porcja w ciągu dnia: 5 tabletek dziennie = 5 g BCAA,  2 godziny przed ćwiczeniem (CEL: pomaga w tworzeniu się mleczanu i wspomaga jego degradację + zapobieganie katabolizmowi), 1-2 godziny po występie lub wieczorem (CEL: regeneracja).

Aby uzyskać maksymalne efekty, zaleca się stosowanie preparatu Ramtech Comp w perspektywie długoterminowej, najlepiej między posiłkami.

Maksymalnie 5 tabletek dziennie = 5g BCAA (Kyowa) i 750 mg Beta-Alaniny / dziennie.

Skład: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, beta-alanina, wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalina), maltodekstryna.

 

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT