ETHICSPORT RECUPERO EXTREME

 
 

ETHICSPORT
RECUPERO EXTREME

Producent: 

Opakowanie: 350 g
( 7 saszetek x 50 g )

 

Kod produktu: ES028

 

RECUPERO EXTREME® to niezwykle skuteczny i złożony produkt dla sportowców z BCAA, L-alaniną-L-Glutaminą (AlaGln), Sensoril®, glutaminą, witaminami i elektrolitami.

Jest liderem w swojej kategorii, ma na celu przyspieszenie i skrócenie czasu regeneracji, pomaga szybko odzyskać siły, składniki odżywcze i energię po bardzo dużym wysiłku fizycznym.

RECUPERO EXTREME® zawiera wysoką dawkę BCAA, L-alanina-L-glutamina (AlaGln), nowoczesny dipeptyd, który sprzyja hydratacji i regeneracji, mający pozytywny wpływ na wydajność organizmu, szczególnie podczas upałów, Sensoril® ekstrachowany z Withania Somnifera (żeń-szeń indyjski), który znany jest jako tonik adaptogenny, użyteczny do zwalczania zmęczenia fizycznego i  psychicznego, doskonały w relaksacji umysłowej i fizycznej. Zawarta w produkcie glutamina pozwala zapobiegać redukcji masy mięśniowej, przeciwdziała katabolizmowi mięśni podczas wysiłku oraz pozwala skrócić czas ich regeneracji  (hamuje proces produkcji kwasu mlekowego) oraz wzmacnia układ odpornościowy organizmu.

Witaminy z grupy B (B1, B6, B12) i elektrolity (Na, Ca, Mg, K) pomagają zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie mięśni, mają pozytywny wpływ na ich funkcjonowanie, wpływają na prawidłowy metabolizm energetyczny. Recupero Extreme nie zawiera glutenu, dlatego nadaje się również dla osób cierpiących na celiakię.

Wskazania: Synergia składników odżywczych zawartych w Recupero Extreme® czyni ten produkt użytecznym w fazie regeneracji po bardzo intensywnej aktywności fizycznej i pomaga organizmowi szybko przywrócić komórkowe składniki odżywcze i energię.

Stosowanie: wymieszać 1 saszetkę z około 250 ml wody, wypić około 15-30 min. po bardzo intensywnej aktywności fizycznej (zawodach)

Skład: dekstroza, sacharoza, maltodekstryna DE6, L-leucyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, L-glutamina, L-izoleucyna, L-walina, aromaty: cytrusowe, cytrynian trójpotasowy, dwuzasadowy cytrynian magnezu, węglan wapnia, L-glutamina (ALAGLN), naturalne zabarwienie: czarny bez, kurkumina, kwas askorbinowy (witamina C), Sensoril® (Withania Somnifera (standaryzowany ekstrakt z korzenia Withania Somnifera, L. Dunal root de, wsparty na maltodekstrynie, 8% inananolide), cyjanokobalamina (witamina B12), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), chlorowodorek tiaminy (witamina B1).

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT