ETHICSPORT RECUPERO EXTREME

 
 

ETHICSPORT
RECUPERO EXTREME

Producent: 

Opakowanie: 50 g
 

Kod produktu: ES079

 

RECUPERO EXTREME® to niezwykle skuteczny i złożony produkt dla sportowców z BCAAL-alaniną-L-Glutaminą (AlaGln), Sensoril®, glutaminą, witaminami i elektrolitami.

Jest liderem w swojej kategorii, ma na celu przyspieszenie i skrócenie czasu regeneracji, pomaga szybko odzyskać siły, składniki odżywcze i energię po bardzo dużym wysiłku fizycznym.

RECUPERO EXTREME® zawiera wysoką dawkę BCAAL-alanina-L-glutamina (AlaGln), nowoczesny dipeptyd, który sprzyja hydratacji i regeneracji, mający pozytywny wpływ na wydajność organizmu, szczególnie podczas upałów, Sensoril® ekstrachowany z Withania Somnifera (żeń-szeń indyjski), który znany jest jako tonik adaptogenny, użyteczny do zwalczania zmęczenia fizycznego i  psychicznego, doskonały w relaksacji umysłowej i fizycznej. Zawarta w produkcie glutamina pozwala zapobiegać redukcji masy mięśniowej, przeciwdziała katabolizmowi mięśni podczas wysiłku oraz pozwala skrócić czas ich regeneracji  (hamuje proces produkcji kwasu mlekowego) oraz wzmacnia układ odpornościowy organizmu.

Witaminy z grupy B (B1, B6, B12) i elektrolity (Na, Ca, Mg, K) pomagają zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie mięśni, mają pozytywny wpływ na ich funkcjonowanie, wpływają na prawidłowy metabolizm energetyczny. Recupero Extreme nie zawiera glutenu, dlatego nadaje się również dla osób cierpiących na celiakię.

Stosowanie: rozpuścić 50 g produktu (2 miarki) w 250 ml wody, wypić po około 15-30 min. po bardzo intensywnym wysiłku fizycznym.

Opakowanie: 50 g (saszetka)

0 białek, ponieważ są tylko wolne aminokwasy

* (Kyowa Quality®)

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem UE nr 1169/2011

Skład: maltodekstryny, sacharoza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, dekstroza, fruktoza, cytrynian potasu, węglan wapnia, L-leucyna, L-alanina, tlenek magnezu, aromat, chlorek sodu, cytrynian sodu, monohydrat kreatyny, chlorowodorek L-lizyny, glicyna, tauryna, L-glutamina, kwas glutaminowy, kwas L-askorbinowy (witamina C), dwuwinian choliny, barwnik: wyciąg z papryki, substancja słodząca: acesulfam K, alfa-ketoglutaranat cytrynian cynku, emulgator: estry kwasu tłuszczowego z sacharozą, niacyna (witamina PP), substancja powlekająca: hydroksypropylometyloceluloza, D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), chlorowodorek tiaminy (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), cyjanokobalamina (witamina B12), monoglutaminowy kwas pteroilowy (kwas foliowy), D-biotyna, (witamina H).

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży, karmienia piersią oraz przez dłuższy okres czasu bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT