ETHICSPORT ENERGY LONG RACE

     

ETHICSPORT
ENERGY LONG RACE

Producent: 

Opakowanie: 1350 g
( karton 30 batonów x 45 g )

 

Smak: migdały z orzechem laskowym

Kod produktu: ES015

 

ENERGY LONG RACE to baton zaspokajający zapotrzebowanie organizmu na "energię" przy intensywnym i ekstremalnym wysiłku, zwłaszcza sportowców. Dostarcza długotrwałej energii, jest lekko strawny i posiada doskonały smak. Zawiera m.in. alainę, leucynę i glutaminę.

Ze względu na dużą wartość energetyczną (207 kcal), zalecany jest do spożycia przed i w trakcie długotrwałego i ciężkiego wysiłku fizycznego (zawodach). Nie zawiera konserwantów i barwników.

Stosowanie:

  • przed wysiłkiem: 1 baton na 60-90 min. popijając niewielką ilością płynu.
  • w trakcie wysiłku: 1 baton co 90-120 min. popijając niewielką ilością płynu. 

Skład: syrop glukozowy, migdały 12,9%, orzechy laskowe 11,3%, miód, rodzynki, chrupki białkowe serwatkowe (białko serwatkowe, mąka ryżowa, emulgator (lecytyna sojowa)), tłuszcz palmowy, płatki owsiane, cukier, płatki pszenne, chipsy ryżowe gluten, cukier, słód pszenny, glukoza, sól), izomaltuloza*, L-glutamina 0,9%, emulgator (lecytyna sojowa). Zawiera pochodne mleka, gluten, soję i orzechy. Może zawierać ślady orzeszków ziemnych.

*) Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

Ostrzeżenia: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT