ETHICSPORT CREATINA

 
 

ETHICSPORT
CREATINA

Producent: 

Opakowanie: 300 g

 

Kod produktu: ES005

 

Preparaty kreatynowe uważane są za najlepsze legalne środki anaboliczne stosowane przez osoby uprawiające sporty siłowe, ponieważ dają bardzo duży przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej w realnie krótkim czasie.

Ze względu na udział kreatyny w metaboliźmie wysiłku fizycznego, preparaty te również wydajnie poprawiają siłę, wytrzymałość i wydolność organizmu. Są idealnym produktem dla sportowców którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną.

CREATINA ETHICSPORT  wyprodukowana została z najwyższej jakości czystej kreatyny CREAPURE® (mikronizowany monohydrat kreatynyw proszku). Produkt doskonale rozpuszcza się, bez nieprzyjemnego smaku i zapachu.

Sposób użycia:

  • dziennie - 3g (jedna miarka) rozpuścić w wodzie lub mleku
  • maksymalnie można spożyć dziennie 6g (2 miarki)
  • przyjmowanie produktu nie powinno przekraczać okresu 1 miesiąca.

Skład: monohydrat kreatyny w proszku (CREAPURE®).

Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać z dala od dzieci w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych zaangażowanych w bardzo intensywny wysiłek fizyczny. Nie stosować w czasie ciąży i karmienia piersią ani przez dłuższy czas bez konsultacji z lekarzem.

 

 

POWRÓT