ETHICSPORT FERROSPORT

 
 

ETHICSPORT
FERROSPORT

Producent: 

Opakowanie: 60 g
( 20 saszetek x 3 g )

Cena: 43,00 zł brutto

Kod produktu: ES019

 

Żelazo jest jednym z podstawowych pierwiastków chemicznych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jest podstawowym składnikiem hemoglobiny i odpowiada m.in.. za przechowywanie i transportowanie tlenu w czerwonych krwinkach. Dlatego jego niedobór bardzo niekorzystnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia. Zawarty w produkcie kwas foliowy reguluje wzrost i funkcjonowanie komórek, wpływa pozytywnie na system nerwowy. Witamina C ułatwia absorpcję (wchłanianie) żelaza, a witamina E jest głównym antyoksydantem chroniącym komórki przed utleniaczami i bierze udział w dostarczaniu składników odżywczych do komórek. Preparat wyprodukowany został specjalnie z myślą o sportowcach oraz kobietach w ciąży, w okresie karmienia a także przechodzących bolesne menstruacje.

Organiczne żelazo zawarte w Ferrosport jest znacznie lepiej przyswajalne niż żelazo nieorganiczne.

FERROSPORT® ma przyjemny smak, nie powoduje problemów żołądkowych nawet podczas długotrwałego stosowania. Ferrosport nie zawiera glutenu.

Sposób użycia: 1 saszetka dziennie między posiłkami. Saszetkę rozpuścić w 100ml wody, zamieszać i wypić.

Skład: aromat pomarańczowy, pirofosforan żelaza, maltodekstryna, środek powlekający: estry kwasów tłuszczowych poliiglicerolu i lecetyna sojowa, Witamina C (kwas askorbinowy), regulator kwasowości: kwasek cytrynowy, Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu), barwniki naturalne:kurkumina i koszenila, substancja słodząca: sukraloza.

 

 

RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej zgodnie z rozporządzeniem  NR 1169/2011

Ostrzeżenie: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

POWRÓT