ETHICSPORT HIGH PROTEIN WAFER

ETHICSPORT
HIGH PROTEIN

Producent: 

Opakowanie: 420 g
( karton 12 batonów x 35 g )

 

Smak: belgijska czekolada

Kod produktu: ES099

 

Wiadomo, że intensywne uprawianie sportu wymaga specjalnych strategii żywieniowych w celu wsparcia zaangażowanych mięśni. Suplementacja białkiem to najwłaściwsza strategia odbudowy beztłuszczowej masy potencjalnie zniszczonej intensywną pracą, ponieważ ogranicza proces katabolizmu mięśniowego.  Wiadomo też, że prawidłowe odżywianie pozwala na prowadzenie aktywności fizycznej z odpowiednią energią oraz pozwala na dostarczenie odpowiednich składników odżywczych do regeneracji tkanki mięśniowej. Utrzymanie kondycji, godzenie życia zawodowego i rodzinnego z uprawianiem sportu to złożony problem do rozwiązania, jednak jest to możliwe dzięki dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych, które dobrze równoważą mikro i makroelementy.

Baton HIGH PROTEIN WAFER to wysokobiałkowy pokarm o bardzo przyjemnym smaku i doskonałej przyswajalności. Dostarcza 32% protein mleka. Nie zawiera kolagenu ani uwodornionych olejów tłuszczowych.

Wskazania: baton HIGH PROTEIN WAFER przeznaczony jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia,trenujących i uprawiających sport zawodowo.  Zawarte w nim białka przyczyniają się do utrzymania masy mięśniowej. WAFLE WYSOKOBIAŁKOWE to również doskonałe rozwiązanie na szybką i przyswajalną przekąskę, przed lub po treningu, odpowiednie do szybkiego podania dawki białka naszemu organizmowi.

Instrukcja użycia: 1-2 batony dziennie popijając wodą, najlepiej po wysiłku mięśniowym lub przynajmniej 1-2 godziny przed wysiłkiem fizycznym.

 

Skład: białko z serwatki, czekolada mleczna 25,71% (cukier, masło kakaowe, mleko w proszek, pasta kakaowa, serwatka w proszku, masło, emulgator: E322 (sojowy), aromaty), mąka pszenna, gorzka czekolada 11,33% (pasta kakaowa, masło kakaowe, cukier, kakao w proszku, emulgator: E322 (soja), aromaty), nieuwodorniony olej palmowy, fruktoza, mleko w proszku, emulgatory: E322 (sojowe) i E476, zagęstnik: E412, środki spulchniające: E503 (ii) i E500 (ii), substancja słodząca: E955. Informacja dla alergików: Zawiera gluten, soję i mleko. czy on może zawierają śladowe ilości orzechów laskowych, sezamu i jaj.

Ostrzeżenia: suplementy diety nie mogą zastąpić zrównoważonej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie stosować w okresie ciąży, karmienia piersią oraz przez dłuższy okres czasu bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać z dala od dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

 

 

 

POWRÓT