ETHICSPORT HIGH PROTEIN BAR CREAMY & CRUNCHY 32%

ETHICSPORT
HIGH PROTEIN BAR CREAM & CRUNCHY 32%

Producent: 

Opakowanie: 720 g
( karton 24 batonów x 30 g )

 

Smak: orzech laskowy w czekoladzie

Kod produktu: CREAMY32

 

Wiadomo, że intensywne uprawianie sportu wymaga specjalnych strategii żywieniowych w celu wsparcia zaangażowanych mięśni. Suplementacja białkiem to najwłaściwsza strategia odbudowy beztłuszczowej masy potencjalnie zniszczonej intensywną pracą, ponieważ ogranicza proces katabolizmu mięśniowego. Wiadomo też, że prawidłowe odżywianie pozwala na prowadzenie aktywności fizycznej z odpowiednią energią oraz pozwala na dostarczenie odpowiednich składników odżywczych do regeneracji tkanki mięśniowej. Utrzymanie kondycji, godzenie życia zawodowego i rodzinnego z uprawianiem sportu to złożony problem do rozwiązania, jednak jest to możliwe dzięki dokonywaniu właściwych wyborów żywieniowych, które dobrze równoważą mikro i makroelementy.

CREAMY & CRUNCHY HIGH PROTEIN BAR to baton proteinowy wykonany z chrupiącego wafla wypełnionego kremem kakaowo-orzechowym oblany czekoladą. Ma bardzo przyjemny smak i doskonałą przyswajalność, dzięki pierwszorzędnym składnikom. Posiada wysoką zawartość białka, cechuje się niską zawartości cukru, dużą zawartości błonnika.

Dostarcza 32% białka, ma tylko 4,3% cukru i optymalną ilość błonnika.
Nie zawiera glutenu ani tłuszczów uwodornionych.

Wskazania: baton CREAMY & CRUNCHY przeznaczony jest dla osób prowadzących aktywny tryb życia, trenujących i uprawiających sport zawodowo. Zawarte w nim białka przyczyniają się do utrzymania masy mięśniowej. To również doskonałe rozwiązanie na szybką i przyswajalną przekąskę, przed lub po treningu, odpowiednie do szybkiego podania dawki białka naszemu organizmowi.

Sposób użycia: 1-2 batony dziennie popijając wodą, najlepiej po wysiłku mięśniowym lub przynajmniej 1 godzinę przed wysiłkiem fizycznym.

Waga netto: 30 g

Smak: wafel z kremem kakaowo-orzechowym oblany czekoladą.

 

Skład: hydrolizowany kolagen wołowy (90%), białko mleka (85%), biała czekolada (14%) (masło kakaowe, pełne mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa słodzik: maltitol; naturalny aromat waniliowy), masło kakaowe, pasta z orzechów laskowych (11%), fruktooligosacharydy, wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej kokosowy, mąka ryżowa, substancje słodzące: erytrytol i glikozydy stewiolowe; skrobia ziemniaczana, pełne mleko w proszku, emulgator: lecytyna słonecznikowa; skrobia kukurydziana, mąka z komosy ryżowej, wanilina, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu. Może zawierać śladowe ilości jaj, innych orzechów (pistacje), orzeszków ziemnych.

Ostrzeżenia: produkt należy stosować w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od źródeł ciepła i światła słonecznego. Termin ważności odnosi się do nieotwartego produktu, prawidłowo przechowywanego.

*) Izomaltuloza jest źródłem glukozy i fruktozy.

 

 

 

POWRÓT