SIXTUS - SPORT FRISCHE FLUID

Płyn chłodzący z kamforą, mentolem i czystymi olejkami eterycznymi z sosny górskiej, jodły syberyjskiej, przeznaczony do szybkiej regenaracji zmęczonych i bolących mięśni. Do szybkiego odświeżania mięśni w trakcie uprawiania sportu, gdy wystąpi zmęczenie i spadek wydolności. Polecany także do inhalacji dróg oddechowych.

Nie zawiera środków konserwujących.

 

Stosowanie: zewnętrznie i wewnętrznie.

- zewnętrznie: przy objawach zmęczenia wmasować w mięśnie niewielką ilość płynu, nastąpi szybkie działanie odświeżające.

- wewnętrznie: do inhalatora wlać niewielką ilość gorącej wody, rozpuścić kilka kropel fluidu i tak przygotowanym roztworem inhalować drogi oddechowe.

 

Skład: woda, jodła syberyjska, mentol, olejek z liści rozmarynu lekarskiego, kamfora, sosna górska, olejek z limonek, olejek lawendowy, limalool, alkohol izopropylowy, alkohol propylowy, perfumy, olejek zeskórka z owoców cytrusowych, olejek bergamentowy, cytronelol, olejek z liści eukaliptusa gałkowatego, czysty olejek eteryczny z miru, olejek z szałwi muszkatołowej, cytral, ekstrakt z pelargonii bluszczolistnej, geraniol.

 
Uwaga! Nie nanosić na oczy i śluzówkę.
 
Dostępne opakowania:  

200 ml - cena brutto  35,95 zł 

500 ml - cena brutto  73,95 zł