ULTIMATE PERFORMANCE INSTANT ICE PACK STEROFREEZE UP08401

ULTIMATE PERFORMANCE
INSTANT ICE PACK STEROFREEZE

JEDNORAZOWY KOMPRES CHŁODZĄCY

Producent: 

Wymiary: 24 cm x 12 cm / 29 cm x 13 cm

 

Kod produktu: UPO8401 / UPO8405

 

STEROFREEZE EFFECTIVE INSTANT ICE PACK to skuteczny i natychmiastowy, jednorazowy okład chłodzący gotowy do użycia.

Nie trzeba woreczków w zamrażarce: wystarczy nacisnąć i potrząsnąć saszetkę z jej zawartością w środku, aby je aktywować. Natychmiastowy okład lodowy leczy liczne urazy i pomaga zmniejszyć obrzęk i siniaki. Woreczki z lodem są idealne na wszystkie kontuzje sportowe, szczególnie gdy w pobliżu nie ma pierwszej pomocy. Idealne do leczenia skręcenia i napięcia zaraz po zdarzeniu się kontuzji - gdy rolę odgrywa czas.  Natychmiastowe pakiety lodu chłodzą obszar problemu w kilka sekund.

Testy pokazują, że podczas korzystania z elektronicznego termometru cyfrowego Brannan i pomiaru temperatury co 30 sekund, woreczki lodowe INSTANT ICE PACK STEROFREEZE obniżają temperaturę schładzanego miejsca znacznie szybciej niż w przypadku alternatywnych marek. Dłużej pozostawał zimny, co jest ważne dla szybszego leczenia urazów.

W celu efektywnego działania okładu należy stosować go zgodnie z regułą R.I.C.E. (R-Reset, I-Ice, C-Compression, E-Elevation).

Sposób użycia okładu:

Aktywacja - używając obu rąk należy zlokalizować torebkę znajdującą się wewnątrz okładu i mocno ją ścisnąć w celu rozerwania. Następnie wstrząsnąć okład by wymieszać jego zawartość. Okład jest gotowy do użycia i może być aplikowany w miejsce urazu.

  1. R - Reset - ułożyć ciało w wygodnej pozycji
  2. I - Ice zaaplikować aktywowany okład tak szybko, jak to możliwe po wystąpieniu urazu. Nie stosować okładu bezpośrednio na skórę, by uniknąć odmrożenia (należy pokryć kontuzjowane miejsce wazeliną lub przyłożyć wilgotną chusteczkę/ręcznik).
  3. C - Compression - zawiązać okład folią stretch delikatnie ściskając opatrunek by wywołać niewielkie działanie kompresyjne.
  4. E - Elevation - w miarę możliwości ułożyć kontuzjowane miejsce powyżej poziomu serca serca i pozostać w spoczynku.

Czynności te powinny być powtarzane co 2 godziny przez pierwsze 24 godziny po wystąpieniu urazu (z wyjątkiem czasu przeznaczonego na sen).

Opakowania są bezpieczne dla dzieci

Parametry:

  • można utylizować - zawiera: wodę i mocznik
  • wymiar: 24 cm x 12 cm / 29 cm x 13 cm
  • opakowanie zawiera 5 szt. okładu ( cena dotyczy jednej sztuki )

 

 

POWRÓT